Series
Ratings
13
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5