Movies
Ratings
317
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Bad TripRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
CatsRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
NailedRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5