Series
Ratings
196
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
A Faraway NationRated ★ 4.0- GhostRated ★ 3.5
- FeelingsRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Welcome 2 LifeRated ★ 3.5
VIPRated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 4.0
My Happy HomeRated ★ 3.5