Movies
Ratings
96
TwentyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0