Titles you rated
SocialphobiaRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0