Series
Ratings
69
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5