Movies
Ratings
252
PassengersRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 1.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Man of VendettaRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 0.5