Series
Ratings
60- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
WhisperRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0