Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
Tom at the FarmRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 2.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0