Movies
Ratings
23
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0