Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
MoonlightRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Hot BloodedRated ★ 3.0
The UnforgivableRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 2.5
Sweet & SourRated ★ 2.5
Central IntelligenceRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Spenser ConfidentialRated ★ 3.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Bad TeacherRated ★ 3.0
The CrewRated ★ 2.0
The Golden HolidayRated ★ 3.0
Outside the WireRated ★ 2.5
The MistRated ★ 2.5