Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0