Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0