Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0