Movies
Ratings
88
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5