Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 2.0
Vampire IdolRated ★ 1.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 1.5
Warm and CozyRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Best Friends in LoveRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 3.0- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 3.5
- Mars: Tada, Kimi wo AishiteruRated ★ 1.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
We Broke UpRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.5
- The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 3.0