Movies
Ratings
2118
ContactRated ★ 4.0
A Short Love AffairRated ★ 4.0
A hot roofRated ★ 3.5
Millennium MamboRated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 3.5
The Old GardenRated ★ 3.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 3.5
Never Ending Peace And LoveRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wind River Director's CutRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
Judas and the Black MessiahRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 3.0