Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
GreenhouseRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5