Series
Ratings
74
My Sibling's RomanceRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 3.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
The Piano ForestRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0