Movies
Ratings
564
AftersunRated ★ 3.0
CopycatRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Reality+Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0