Titles you rated
- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Partly CloudyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5