Movies
Ratings
187
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0