Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0