Movies
Ratings
122
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.5