Series
Ratings
97- InuYashaRated ★ 4.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.5
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5