Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
Hanasaku IrohaRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5