Movies
Ratings
108
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Wedding RingerRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 4.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0