Titles you rated
From Five To NineRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.5- Down With LoveRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
StandbyRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5