Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 2.5
The Lovely BonesRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0