Movies
Ratings
355
Secret ZooRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 1.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
A Little PrincessRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0