Series
Ratings
32
Master of StudyRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0