Titles you rated
Good NewsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0