Titles you rated
Orphan BlackRated ★ 1.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 1.0
High SocietyRated ★ 1.0
In Time With YouRated ★ 1.0
Prison Break Season 1Rated ★ 1.0
Nirvana in FireRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
GiantRated ★ 2.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0