Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
MulanRated ★ 1.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 3.5