Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5