Titles you rated
Sector 7Rated ★ 1.0
Prisoners of the SunRated ★ 2.0
Shadowless SwordRated ★ 2.5
Red EyeRated ★ 1.0
The WigRated ★ 1.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
DesperadoRated ★ 2.0
Reign of AssassinsRated ★ 2.0
Memories of the SwordRated ★ 1.5
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0