Series
Ratings
13
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0