Movies
Ratings
155
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5