Series
Ratings
20
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.5
Log HorizonRated ★ 4.0
The Grand TourRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 4.0
AnotherRated ★ 3.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0- WORKING!!Rated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0