Series
Ratings
20
Reply 1997Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0