Series
Ratings
25
Severance Season 2Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0