Movies
Ratings
386
CubeRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
Seeking JusticeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Dante's PeakRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
The ClanRated ★ 3.5
DevilmanRated ★ 0.5