Titles you rated
- The Lost RoomRated ★ 5.0
- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
- Hayate The Combat ButlerRated ★ 3.0
My Bride is a MermaidRated ★ 3.5- Full Metal Panic! The Second Raid OVA: A Relatively Leisurely Day in the Life of a Fleet CaptainRated ★ 3.0
- Kirby: Right Back at Ya!Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 3.5
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0