Movies
Ratings
100
The ShiningRated ★ 5.0
1408Rated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 1.0
Silent HillRated ★ 2.5
The Great ActorRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 1.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 0.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 1.5
The MistRated ★ 1.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
The Sound of a FlowerRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
What IfRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.5