Series
Ratings
136
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.5- 小さな巨人Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Good PartnerRated ★ 4.0
Detective YugamiRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Take Me to Love & MealRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5