Titles you rated
Beyond EvilRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- CarruselRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0