Movies
Ratings
821
The French DispatchRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Purge: Election YearRated ★ 1.0
The Purge: AnarchyRated ★ 1.0
The PurgeRated ★ 1.0
ContagionRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
The SilenceRated ★ 4.0
Love and MonstersRated ★ 4.0
SavagesRated ★ 2.0
ExtractionRated ★ 3.5
MosulRated ★ 3.0