Movies
Ratings
236
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Twilight GangstersRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0