Movies
Ratings
1059
Total RecallRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Prince of BroadwayRated ★ 4.0
Red RocketRated ★ 5.0
PowaqqatsiRated ★ 4.0
KoyaanisqatsiRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
True StoriesRated ★ 3.5- SpielbergRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Millennium MamboRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 5.0
DreamsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.0
The Look of SilenceRated ★ 4.5