Movies
Ratings
51
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0